Image Slider - Połoniny 2017

  • Rajd Studencki Połoniny 2017
    Rajd Studencki Połoniny 2017

5-dniowy wyjazd namiotowy "Wte i wewte"

 

Wte i wewte

W tę stronę, czyli z Ustrzyk Górnych granicą na zachód i zamiast się cofać na zad (a można inaczej?) po drodze gdzieś odbijemy w tę lub inną stronę, aby dojść na ześrodkowanie. Główne atrakacje na trasie - widoki na połoniny! O ile drzewa i chmury nie będą Widok na Słowackie Bieszczadyzasłaniać.

Dla kogo: Dla każdego! (kto nie boi sie jesiennych Bieszczadów z plecakiem i namiotem, a zapach ogniska od współtowarzyszy wyprawy nie wykrzywia mu twarzy)

Kiedy: 26 września - 1 października. Wyjazd w nocy z wtorku na środę (autobus o 0:10 27 września). Dojazd autobusem rejsowym, powrót autobusem rajdowym - w Warszawie będziemy około 22:00 w niedzielę 1 października.

Rodzaj trasy: namiotowo-wiatkowa (będziemy rozbijać się przy wiatkach, brak gwarancji miejsca pod wiatą/ w schronie)

Zarys trasy: Ustrzyki G. - Wielka Rawka - Przeł. pod Czerteżem - Riaba Skała - Okrąglik - Przeł. nad Roztokami - Hyrlata - Berdo - Jaworne - Chryszczata - baza Rabe (ześrodkowanie) - Rez. Gołoborze - Bystre k/ Baligrodu

Szczegóły dojazdu oraz co zabrać prześlę zainteresowanym mailem.

Prowadzący: Hubert Rachubiński

Kontakt: napisz: hrachubi[at]gmail.com

* Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacjiRegulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa

 

Magda S2