Kursowa wycieczka autokarowa


Motto:
Chodzi o to, aby umieć "*** do sitka"

Poniżej zamieszczam informację o autokarówce kursowej na pogórza terenu uprawnień, która odbedzie się w drugi weekend nowego roku. Wszystkie chętne osoby z kursów 2003/2004 i 2002/2003 proszone są o niezwłoczny kontakt pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informuję również, że istnieje możliwość uczestnictwa w autokarówce dla osób spoza kursów, pod warunkiem zaakceptowania warunków uczestnictwa.
Czytaj więcej...

Wyniki egzaminu przedzimówkowego - cz. ogólna

Oto wyniki części ogólnej. Można było zdobyć maksymalnie 40 punktów, próg zaliczenia ustaliliśmy, tak jak zapowiadaliśmy, na poziomie 24 punktów, czyli 60%. Za każdą prawidłową odpowiedź był 1 punkt, za brak lub złą - 0 punktów. Zgodnie z zapowiedzią skreślenia były niedopuszczalne, bowiem było wystarczająco dużo czasu na zastanowienie się nad odpowiedzią.
Czytaj więcej...

Tematy do pracy z organizacji i finansów IT

Oto obiecane tematy. Aby uniknąć zamieszania numer tematu jest równy numerowi na egzaminie.
Waszym zadaniem jest ułożenie programu, preliminarza uwzględniającego dofinansowanie z jednego, realnie istniejącego źródła i wniosku o dofinansowanie imprezy, do tego źródła skierowanego. Całość powinna zajmować max. 4 kartki A4 (1-2 - program, 1-preliminarz i 1-wniosek). Wyjątkiem od powyższych założeń jest skorzystanie z formularzy wniosków o dofinansowanie do instytucji publicznych.
Czytaj więcej...

Zimówki

Zimówka - w tym artykule zawarte są nasze oczekiwania wobec Was na obozie zimowym kursu SKPB 2003/2004 fff
Czytaj więcej...

Egzamin przed Zimówką (Zakres wymaganej wiedzy z pierwszej pomocy)

Oto zakres materiału jaki trzeba opanować z pierwszej pomocy, aby zaliczyć Egzamin przed Zimówką.
Przeczytanie określonych lektur i opanowanie materiału w nich zawartego zapewnia zdanie egzaminu. Zwrócie uwagę, że z określonych lektur są wybrane fragmenty.
Pamiętajcie, że wiedza ta może wam kiedyś pomóc uratować ludzkie życie
Miłej nauki życzą:.
PŁJS - PanasikŁaniewskiJaworSkrzyniarz
Czytaj więcej...

Zapraszamy na kurs przewodnicki 2003/2004

Od ponad 45 lat jesienią Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie rozpoczyna nabór na Kurs Przewodnicki*.
Ta trwająca ponad rok przygoda inna niż wszystkie nie tylko pozwala jej uczestnikom uzyskać uprawnienia państwowe do prowadzenia fascynatów gór po Beskidach Wschodnich, ale stwarza okazję do zdobycia wielu mniej lub bardziej dziwnych, ale zawsze oddanych przyjaciół i znajomych. Wraz z nimi można zawędrować w góry, które do tej pory zwykło się przemierzać jedynie palcem po mapie.
Czytaj więcej...