Image Slider - chatka SKPB

  • Teo_after_remont_2023
  • teo_2023

Rezerwacje

Rezerwacje przyjmujemy tylko mailowo wskazane i konieczne dla grup powyżej 5 osób i poza sezonem letnim, pod adresem: E-mail: chata(at)skpb.waw.pl.

Kontakt z pełnomocnikami Zarządu SKPB ds.chaty: Paweł Lustig tel. 515 879 664 / Ewa Mazur tel. 605 463 583

 

Latem możesz zaopiekować się naszym domem i pomieszkać w Beskidzie Niskim. Jak zostać chatkowym/chatkową i kto aktualnie czeka na Ciebie w chacie?

Co roku poszukujemy do naszej chaty baców/chatkowych, którzy zaopiekują się nią latem, w długie weekendy i w czasie zimowych ferii akademickich. 

Cel jest prosty - szukamy godnych gospodarzy naszego domu w górach, którzy chcą spędzić minimum tydzień w Beskidzie Niskim (od soboty do soboty, krótsze terminy możliwe jedynie w długie weekendy). W tym czasie chatkowy, bo tak nazywamy osobę odpowiedzialną za chatę, przyjmuje turystów i zajmuje się domem. Jeśli chodzi o charakter pobytu, to chatkowy może chodzić na wycieczki, ale na drzwiach musi zostawić info, o której wróci wraz z nr tel. do siebie i musi być w chacie nie później niż ok.g.17. W zamian ma prawo mieszkać w nim nieodpłatnie wraz z osobą towarzyszącą. Jeśli interesuje Cię taki oddech w górach, sprawdź warunki lokalowe i wybierz termin dla siebie. 

Aby zostać chatkowym nie musisz być z SKPB Warszawa. Domu nie oddajemy jednak pod opiekę w ciemno. Dlatego na pewno zapytamy Cię o to, jakie masz doświadczenie turystyczne i czy kiedyś byłeś/aś już w górach z nami lub innym klubem turystycznym.

Zgłoszenia i pytania wysyłajcie mailowo: chata[małpa]skpb.waw.pl

 

Chatkowa instrukcja obsługi:

https://www.facebook.com/ChataSKPB/posts/pfbid0JmTa6RutC1fY9qS3C1zZDQNhNq2wYpGZjMZCTRKc7JrXuPfSYtkXBXYg9NbEJQoEl

 

Legenda do kalendarza:


Chatkowanie - w chacie znajduje się obsługa, a więc możesz bez wahania zaplanować trasę z noclegiem w naszej chacie. Na pewno zostaniesz przywitany ciepłą herbatką i uśmiechem.

Rezerwacja - spodziewamy się osób zapowiedzianych wcześniej, zwykle większej grupy. 

Zapraszamy do Teodorówki!

Kalendarz