Ekwipunek

Dobrze zapakowany plecak, to taki, w którym po pierwsze nic nie brakuje - w tym pomoże Wam poniższa lista, ale również, nie ma w nim rzeczy zbędnych - nie zabierajcie więc nowej kreacji na każdy dzień, urządzeń elektrycznych, zbyt pojemnej kosmetyczki. Do tego wrócimy po powrocie. Po drugie liczy się właściwe rozłożenie ciężaru - rzeczy najcięższe (jedzenie) zapakujcie blisko pleców, na wysokości 1/3 plecaka oraz wyregulowanie systemu nośnego (jeżeli macie nowy plecak poproście o pomoc Waszego przewodnika). Po trzecie dla własnej wygody należy postarać, aby jak najwięcej rzeczy zmieściło się w plecaku - jeżeli już coś ma być na zewnątrz, to karimata przytroczona wzdłuż plecaka. Warto również pamiętać, iż nie ma nie przemakających plecaków i ZAPAKOWAĆ WSZYSTKO W FOLIOWE WORKI !!

 

  1. SPRZĘT: plecak, śpiwór, karimat, NAMIOT (trasy namiotowe), latarka, menażka, kubek, łyżka, nóż.
  2. UBRANIE: gruby sweter lub polar; Coś Od Deszczu; zapasowe grube skarpety; czapka !; szalik lub chustka; skórzane, mocne buty
  3. JEDZENIE na trzy dni: 2*300 g nie psującego się mięsa (sucha kiełbasa, salami), 2*pasztetorybki, 500 g ryżu lub kaszy, paczka sosu, rosołki w kostkach, koncentrat pomidorowy, kukurydzogroszek, cebula, zielony ogórek, CHLEB, 1/2 kg suchej kiełbasy, 300 g sera żółtego lub topserki, dżem, 3 słodzone !! kiśle, rodzynki, tabliczka czekolady, herbata, cukier, przyprawy. JEST TO OCZYWIŚCIE TYLKO PRZYKŁADOWY ZESTAW, MOŻECIE WZIĄĆ WIĘCEJ !!!
  4. DOKUMENTY: dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna lub studencka.
  5. APTECZKA: leki osobiste, jałowe gaziki, plastry z opatrunkiem, bandaż elastyczny (szer.10cm);
Tags: