Bukowy Dom

Trasa specjalna

Prowadzący: Sławek Michalik

Termin: 29.04. (sobota) - 02.05. (wtorek)

Start: 29.04. godz. 12, na terenie dawnego pola namiotowego w Regetowie, przy zejściu szlaku z Rotundy Kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 0602 24 23 34
Spotkanie przedwyjazdowe: 19.04. (środa) o godz. 18 przy tablicy SKPB w holu Gmachu Głównego PW, Pl. Politechniki 1.

Dojazd do Regetowa:
Wariant 1: Autobusem z Gorlic o 6:40 (relacja Konieczna przez Uście) lub o 8:05 (Uście przez Magurę) do Kwiatonia, a następnie dojście drogą przez Skwirtne do skrzyżowania w Regetowie. Dalej drogą na południe w kierunku Regetowa Wyżnego około 15 minut. Czas dojścia około 1 1/2 godz.
Wariant 2: Autobusem z Gorlic o 6:40 (relacja Konieczna przez Uście) do pierwszego przystanku w Zdyni, a następnie szlakiem czerwonym w kierunku zachodnim do granicy lasu. W miejscu, gdzie szlak czerwony zaczyna trawersować szczyt Rotundy rozpoczyna się szlak oznaczony zielonym, ukośnym paskiem (szlak nie jest zaznaczony na mapach!!!). Szlakiem tym przez wierzchołek Rotundy do Regetowa. Teren bazy znajduje się w miejscu, gdzie szlak ten schodzi do doliny. Czas dojścia około 1 1/2 godz. Możliwy jest też wariant z ominięciem wierzchołka Rotundy: przejście dalej szlakiem czerwonym do samego Regetowa i dalej 15 minut drogą w kierunku Regetowa Wyżnego.

Zapraszam wszystkich do pomocy przy budowie bazy namiotowej SKPB w Regetowie, która - jak powstanie - będzie w czasie wakacji naszym wspólnym Bukowym Domem. Noclegi we własnych namiotach na terenie dawnego pola namiotowego, które będziemy "przerabiać" na bazę studencką. We wtorek będzie można się przenieść via Gorlice i Krosno na ześrodkowanie do Zawadki Rymanowskiej .

Sławek

Tags: