Andorski Lajcik 9-dniowy wyjazd rodziny w Pireneje

Andorski Lajcik – rodzinne pireneje
photo1Zapraszam serdecznie na rodzinna trasę wędrowną w Pireneje
Dzienne trasy będą raczej krótkie (około 10-15 GOTow, 1/2 normalnej trasy dla dorosłych) ale wciąż spektakularne. Mamy w planach zdobyć widokowe przełęcze, byc moze takze szczyty, sprawdzimy równiez jak wysoko dotarli hipisi. Poświstamy ze świstakami, a jak szczęście dopisze to wypatrzmy kozice.
Zwiedzimy dolinę Madriu-Perafita-Clarol wpisana na listę dziedzictwa Unesco.
Zobaczymy czy andorskie chatki są tak dobre jak legenda głosi, zrobimy ognisko, wykąpiemy się w jeziorku.... A na koniec przejdziemy na strone hiszpanską i przetestujemy czy hiszpanskie jeziorka są cieplejsze niż andorzańskie.
Noclegi w chatkach pasterskich i schroniskach, jedzenie gotowane na ognisku, oglądanie gwiazd. Planujemy odłączenie od Insta, FB i Tik Toka, za to granie w gry karciane i inne analogowe zabawy.

photo2Trasa dla rodziców i dzieci 6+ (sugerowany wiek 8-10) które już sa w stanie przejść te około 10 km w ciągu dnia, były już kiedyś w górach i spały w śpiworku. Jeśli ktoś pełnoletni ma ochotę i nie przeszkadzają mu dzieci to też się może dołączyć, myślę że trasa będzie atrakcyjna dla wszystkich – będzie czas na robienie fotek i pikniki z widokiem i może nawet dodatkowe spektakularne szczyty do zdobycia dla chętnych.
Wyjazd w góry można połączyć ze zwiedzaniem Barcelony/Katalonii/Południowej Francji lub pobytem nad morzem.

photo3
Zdjecia w ogloszeniu pochodzą z zeszłorocznej wycieczki w Pireneje (autorzy: W. Saletra, M Leszczynski).


Planowana trasa
Barcelona (autobús) – Andorra - Encamp – Vall de Madriu - Vall de LLosa – (autobus) -Puigcerdà (pociag)- Barcelona
Koszt
Około 300-350 euro + przelot
Dzieci 250 euro (+ przelot)
Termin
19-28 lipca
Prowadzący
Wojtek Saletra i Marysia Gąsiorowska

Zapisy
Formularz
Kontakt
Rodzinnepireneje[costam]gmail.com

wjs1

marysia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl

***

Dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 4/U9B, 00-131 Warszawa, zarejestrowanego w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS nr 0000108052, NIP 527-24-04-895, REGON 011569906 (SKPB Warszawa) w celu organizacji wyjazdu lub imprezy. Dane osobowe będą przetwarzane w okresie przygotowania i realizacji wyjazdu oraz po jego zakończeniu, jednak nie dłużej niż do dnia rozliczenia wyjazdu.