Nocne Manewry 2015 - LISTY STARTOWE

Drodzy Uczestnicy! Opublikowaliśmy LISTY STARTOWE. Prosimy o sprawdzenie, która minuta startowa została Wam przypisana i stawienie się w Bazie odpowiednio wcześniej. Osoby startujące na trasach Himalajska, Alpejska 1, Alpejska 2, Tatrzańska 1 i Tatrzańska 2 będą dowożone na start autokarem. Na listach startowych znajdziecie godzinę odjazdu Waszego autokaru. Autokary odjeżdżają punktualnie i nie będą czekać na spóźnialskich :) Start tras Beskidzka 1 i Beskidzka 2 znajduje się ok 1400m od Bazy Zawodów, tzn, że z Bazy Zawodów należy wyjść na start ok. 20 min przed minutą startową. Mapę dojścia na start otrzymacie na starcie wraz z komunikatem technicznym. 

Przypominamy, że godzina startu Twojego zespołu to: 17:00 + minuta startowa. PRZYKŁAD: dla 72 minuty startowej to będzie 18:12. 

V Nocne Manewry - zawody na orientację

Manewry SKPB

Zmierz się z nocą, mapą i kompasem już po raz piąty! Tegoroczna edycja Nocnych Manewrów odbędzie się w nocy z 21 na 22 listopadaZapisy potrwają do 18 listopada, jednak w związku z rosnącą popularnością Manewrów zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia zapisów wcześniej w przypadku wyczerpania się limitów miejsc na trasach. Zachęcamy również do śledzenia Manewrów na Facebook'u, będziemy kontynuować konkurs z zeszłego roku -  będzie można wygrać MAPY! 

Do zobaczenia w lesie! :) 

 

Czytaj więcej...