Powitanie Wiosny 2014 - podsumowanie i podziękowania

Podczas imprezy wędrowała jedna trasa piesza, jedna dziecięca wózkowa oraz jechała trasa rowerowa. Dodatkowo przez cały weekend prowadzone były warsztaty z podstaw orientacji w terenie a w sobotę wieczorem uczestnicy warsztatów wystartowali w mini manewrach na orientację. W sobotę po zmroku przy ognisku zebrali się wszyscy uczestnicy oraz goście którzy dojechali tylko na wieczór i tak do rana, najwytrwalsi odśpiewali o 5ej że „4ta nad ranem” i rozeszli się na krótki spoczynek.

Łącznie w imprezie wzięło udział ok. 60 osób z czego na szkoleniu z orientacji ponad 20 osób.

 

PODZIĘKOWANIA

W 1szym rzędzie dziękujemy naszym uczestnikom bo to dla Was całe to nieliche wydarzenie przygotowaliśmy. Mamy nadzieję że się podobało i do zobaczenia w następnych latach (również na innych imprezach organizowanych przez SKPB).

W następnej kolejce dziękujemy naszym przewodnikom za poprowadzenie tras oraz szkolenie na warsztatach z podstaw orientacji (kolejność alfabetyczna bez podziału na płeć): Basi Ciach, Szymonowi Kaczmarczykowi, Justynie Leszczuk, Dorocie Lutyk, Kasi Mościckiej, Hani Nowickiej (wbrew pogłoskom roznoszonym przez samą siebie – Haniu, byłaś bardzo potrzebna), Kubie Organowi, Piotrkowi Pszonce, Gosi Staniszewskiej, Jackowi Szczepaniakowi.

Podziękowania dla ekipy uczestników tegorocznego kursu przewodnickiego którzy dbali o dobrą nutę przy ognisku.

Na koniec chcielibyśmy podziękować naszym rodzinom, krewnym, znajomym za wyrozumiałość i wsparcie jakiego nam udzielali podczas organizowania Powitania Wiosny – było dla nas to bardzo ważne i krzepiące podczas zmagania się z przeciwnościami losu.

 

Do zobaczenia!

Koordynacja Powitania Wiosny 2014
Kasia Stabeusz
Paweł Bieniek
Stasiek Sobociński