Powitanie Wiosny: 30-31 marca 2019 w Puszczy Kamienieckiej

 UWAGA! Otwarte zapisy na trasy wycieczkowe!

Wiemy, że na to właśnie czekaliście! Po latach przerwy do kalendarza SKPBola wraca impreza inaugurująca sezon - Powitanie Wiosny, które w tym roku odbędzie się 30-31 marca w Puszczy Kamienieckiej. Zapraszamy serdecznie młodych i starych, samotnie i z rodziną - każdy będzie mile widziany!

Planujemy dla Was trasy piesze, rowerowe i kajakowe, a także zadania na orientację - szykujcie się na masę atrakcji. Razem pożegnamy zimę i powitamy wiosnę, w najlepszym SKPBolskim stylu. Już teraz rezerwujcie sobie termin!

Czytaj więcej...

Studencki Rajd Powitanie Wiosny 5-6 kwietnia 2014 w Puszczy Bolimowskiej

 

 compass-iconv3  

„Kolejna zima a śniegu ni ma,

Ja tego nie mogę wytrzymać”

K.S.

Nie ma co się zżymać na naszą zimę, sorry – taki mamy klimat, trzeba działać tu i teraz. Póki nie ma śniegu i mrozu za oknem, postaramy się przywitać z wiosną. Może ona będzie mniej kapryśna od zimy i da się obłaskawić na dłużej.

W tym roku impreza odbędzie się w nieco zmienionej formule. Zgodnie z tradycją będziemy działać w około mazowieckich lasach ale do wyboru będziecie mieli dwie różne ścieżki. Oprócz zwyczajowych tras pieszych i rowerowych przygotowaliśmy warsztaty z podstaw orientacji w terenie.

Czytaj więcej...

Powitanie Wiosny 2013 - podziękowania

Wiosna została powitana - widać to już za oknem :)

Dziękujemy 63 śmiałkom, którzy wzięli udział w Rajdzie i powitali razem z nami wiosnę, a także prowadzącym: Kasi Stabeusz i Pawłowi Bieńkowi, Kasi Mościckiej i Piotrkowi Pszonce, Patrycji Kardasz i Wojtkowi Makarewiczowi, Ryśkowi Bachowskiemu oraz Adamowi Rączkowskiemu.

Zapraszamy za rok na kolejne Powitanie Wiosny!

Czytaj więcej...

Powitanie Wiosny - podziękowania

 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za wspólną imprezę, Rajd Powitanie Wiosny, który odbył się w dniach 24-25 marca w okolicach Kamieńczyka nad Bugiem. Dziękuję uczestnikom, którzy dopisali nawet ponadplanowo (było nas 162 osoby), prowadzącym 8. tras, wśród których znalazły się piesze, rowerowe i trasa kajakowa, a przede wszystkim siłom natury, dzięki którym pogoda stanęła na wysokości zadania i nas nie zawiodła.
Czytaj więcej...

Powitanie Wiosny 24-25.03.2012 Puszcza Kamieniecka

Prawdopodobnie najlepsze Powitanie Wiosny w mieście!!!

Choć trwa jeszcze walka o zdobycie Zimowej Korony Beskidów, ukończenie autostrad na EURO 2012, obchodów 50-lecia Polskiego Radia „TRÓJKI”, coraz większymi krokami zbliża się też Wiosna i należy zacząć myśleć o jej powitaniu.

Zapraszamy na Pożegnanie Zimy - Powitanie Wiosny, które odbędzie się w weekend 24-25 marca 2012 w Puszczy Kamienieckiej.

 

Czytaj więcej...

Studencki Rajd Powitanie Wiosny: 20 - 21 kwietnia 2013, Puszcza Kamieniecka

538213_3617226915675_1501766908_nNie możesz już wytrzymać w domu ale zaspy śniegu nie pozwalają wyjść? Zapraszamy na pożegnanie Zimy i Powitanie Wiosny! Wobec nieubłaganej rzeczywistości za oknem dajemy jej jeszcze trochę czasu na przyjście.

 

W tym roku zapraszamy w weekend 20-21 kwietnia do Puszczy Kamienieckiej - szykujemy dla Was trasy piesze, rowerowe i kajakowe, jedno- i dwudniowe, sobotnie, niedzielne lub weekendowe. Rajd odbędzie się w okolicach Puszczy Kamienieckiej, a ześrodkowanie z możliwością noclegu w ośrodku wypoczynkowym w pobliżu Kamieńczyka nad Bugiem, przy ujściu Liwca.

 

Czytaj więcej...

Powitanie Wiosny 28-29.III.2009 w Puszczy Bolimowskiej

Wiosna - cieplejszy wieje wiatr,
Wiosna - znów nam ubyło lat,
Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy...

Z tymi bzami to może przesada, ale pąki na drzewach gwarantujemy. Będzie je można oglądać z siodełka roweru, z kajaka lub nieśpiesznie przechadzając się po puszczy. Do wyboru jest 6 tras!

Czytaj więcej...

Powitanie wiosny - rajd SKPB - Puszcza Bolimowska - 29-30 marca

Zapraszamy na pierwszy po latach rajd Powitanie Wiosny. W tym roku przywitamy wiosnę 29 i 30 marca. ( I sobota- niedziela po św. Wielkanocnych).

Wszystkich, którzy chcą pożegnać zimę z SKPB zapraszamy do Puszczy Bolimowskiej (z Warszawy kierunek Skierniewice). Wiosny będziemy szukać pieszo, rowerami, a może, gdyby schowała się pod wodą, popłyniemy kajakami by znaleźć ją w rzece Rawce.
Czytaj więcej...