Będzie GORĄCO - 53. Rajd Połoniny !!!

Licealiści, studenci, miłośnicy gór!

Gorąco zapraszamy na 53. Rajd Połoniny! Jak co roku na pożegnanie lata zapraszamy na wspólne wędrowanie po Bieszczadach. Podczas wyprawy usłyszycie niejedną niesamowitą opowieść i odwiedzicie wiele niezwykłych miejsc, bo w tym roku Rajd przejdzie Szlakami legend. Ześrodkowanie odbędzie się 29 września 2012 r. w Polankach koło Terki. Aby dołączyć, wystarczy wziąć plecaki i pojechać z nami w góry :). Mile widziani też wszyscy, którzy pojechali indywidualnie i chcą przyłączyć się do wspólnego ogniskowania w Terce. Grecja, Hiszpania, Egipt, Włochy? Obiecujemy, że u nas będzie znacznie BARDZIEJ GORĄCO !!!

 

Od ponad półwiecza w drugiej połowie września zapraszamy wszystkich górskich entuzjastów do wyruszenia pod wodzą przewodników SKPB na wspólną wędrówkę po Bieszczadach. Zabierzcie ze sobą dobry humor, a resztę zapewnimy my – wczesnojesienne krajobrazy, smaczne jedzenie, śpiewanie przy ognisku, a przede wszystkim wspaniałą zabawę w gronie ludzi, którzy również kochają góry. Wybierzcie jedną z wielu tras i na kilka dni oddajcie się urokom magicznej, pełnej legend bieszczadzkiej krainy. 

 

Na stronie Rajdu publikujemy listę tras oraz wszelkie niezbędne informacje przed wyruszeniem w drogę. Zachęcamy do odwiedzania profilu Połonin na Facebooku – znajdziecie tam aktualne rajdowe informacje, poznacie tych, którzy również wybierają się na Rajd, a także będziecie mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami. Poznacie też niejedną bieszczadzką legendę oraz obejrzycie fotorelację z poprzedniego roku :)

 

W razie pytań piszcie na adres: rajd.poloniny2012(at)gmail.com

 

Do zobaczenia we wrześniu w Bieszczadach!

 

Kierownictwo Rajdu Połoniny 2012

Patrycja Niszczota, Kasia Kapica, Krzysztof Chodorowski

Tags: