Rajd "Połoniny" 2008 - konkurs rozstrzygnięty!

Rajd, rajd... i po rajdzie! A może nie warto, aby Wasze przeżycia z tych kilku dni spędzonych tej jesieni w Bieszczadach zaginęły bezpowrotnie? Ogłosiliśmy konkurs na relację z wyjazdu na Połoniny. Niniejszym prezentujemy jego podsumowanie.

Na konkursowe relacje czekaliśmy do 19.10.2008 do północy. Można było zamieścić je bezpośrednio na stronie (logując się na stronę skpb.waw.pl i samemu dodaj relację jako artykuł) lub przysłać mailem na adres poloniny2008 [at] gmail.com. Dla autorów najładniejszych relacji przewidzieliśmy sporo nagród - od efektownie wydanych albumów po drobiazgi sprzętowe. Relacje nie musiały być długie, ale kolorowe - służyć mają jako zachęta dla buszujących po internecie w poszukiwaniu ofert wyjazdu osób, które nie zetknęły się dotąd z SKPB.

Poniżej lista zgłoszonych do konkursu relacji:

Po niezbyt burzliwych obradach, Jury postanowiło nagrodzić wszystkie zgłoszone relacje :) Autorzy zostaną powiadomieni o sposobie odbioru nagród drogą listowną.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy zarówno do lektury relacji, jak i zamieszczania własnych wspomnień na stronie.

Piotr Bielawski i Paweł Gilewski
Jury konkursu

Tags: