III Nocne Manewry - wyniki

skpb manewry logo kolorIII Nocne Manewry przeszły do historii. Pierwsze wyliczenia wskazują, że udział wzięło 479 uczestników + ok. 70 kursantów SKPB. 

Na stronie zawodów opublikowaliśmy wstępne wyniki. Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce wrzucimy też mapy i wzorcówki. Jeżeli macie fajne zdjęcia z imprezy - podsyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., chętnie opublikujemy je w galerii :) 

Zespoły, które musiały wcześniej opuścić Bazę Zawodów  mogą odebrać puchary i dyplomy w najbliższy wtorek (19.11) w Południku Zero o godzinie 20:00. 

Dziękujemy za udział w Manewrach. Zapraszamy za rok! :) Jeżeli podobało Wam się na Manewrach SKPB polecamy imprezę NMNO "Darżlub" organizawną przez SKPT Gdańsk. Zapisy już w poniedziałek 18.11 (uwaga miejsca rozchodzą się w 5 minut!)

Jeśli chcesz dostawać informacje o innych niekomercyjnych imprezach organizowanych przez SKPB Warszawa - zapisz się do naszego newsletera. 

Konkurs

Uwaga, uwaga, mamy za dużo nagród! :) Od 10 października do końca zapisów, czyli do 13 listopada, codziennie między godziną 19 a 21 na profilu fejsbukowym Manewrów będzie pojawiać się pytanie konkursowe lub rebus. Liczy się pierwsza poprawna lub najbardziej kreatywna odpowiedź, w zależności od rodzaju pytania. Do wygrania każdego dnia MAPA. Zasady? Tylko jedna - odbiór nagród TYLKO w Sekretariacie Zawodów przy odprawie! :) 

III Nocne Manewry SKPB - regulamin już dostępny! Zapisy od 19 września.

skpb manewry logo kolorRegulamin III edycji Nocnych Manewrów SKPB już dostępny w dziale "O Manewrach".  Ogromnie cieszy nas rosnąca frekwencja na zawodach (w zeszłym roku wystartowało 298 uczestników!), dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Was aż 6 tras: Hardcores (50 km w 12h), Masters, Experts 1, Experts 2, Tourists 1 i Tourists 2. Zapisy startują 19 września o godzinie 19.00 i potrwają do 13 listopada do godziny 23:59. Prosimy o nie zostawianie zapisów na ostatnią chwilę - usprawni nam to organizację :) 

III Nocne Manewry - zawody na orientację

Manewry SKPB

Witaj na stronie III Nocnych Manewrów SKPB! 

III edycja Nocnych Manewrów SKPB odbedzie sie w tym roku w nocy z 16 na 17 listopada. Zapisy już się zaczęły i potrwają do 13 listopada do godziny 23:59. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie Manewrami przygotowaliśmy 6 tras do wyboru: Hardcores, Masters, Experts 1 i 2 oraz Tourists 1 i 2. Zaproście znajomych na wspólne nocne błądzenie! Na najlepszych czekają puchary, dyplomy i nagrody! Wśród osób obecnych na zakończeniu rozlosujemy nagrody (w zeszłym roku nikt nie wyszedł z pustymi rękami;). Zachęcamy do śledzenia Manewrów na Facebook'u, gdzie od 10 października do 13 listopada codziennie można wygrać MAPĘ! 

Zawody odbędą się w okolicach Warszawy. Dokładne położenie Bazy Zawodów zostanie ujawnione w przeddzień imprezy tj. 15 listopada o godzinie 20.00. Dojazd do Bazy Zawodów komunikacją publiczną z centrum Warszawy zajmie max. 2h. 14 listopada na stronie Manewrów zostaną zamieszczone listy startowe.

Jeśli trafiłeś/aś tu po raz pierwszy przeczytaj artykuł "Czym są Marsze na Orientację".

 A tak wyglądały manewry SKPB w 2012 :) 

skpb-manewry-2012skpb-manewry-2012-ogniskoskpb-manewry-2012-nagrody