II Manewry SKPB zakończone!

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w tegorocznych Manewrach. Na szczęście wszyscy zawodnicy wrócili szczęśliwie z lasu. W rywalizacji na 4 trasach wzięło udział bez mała 300 osób! Aż ciekaw jestem, jaka będzie frekwencja w przyszłym roku?!

W niniejszym artykule: podziękowania, podsumowanie i ostatnie informacje dla uczestników. 
Czytaj więcej...

Zapisy na manewry zakończone!

Dziękujemy wszystkim zapisanym zespołom za zgłoszenie, dane o wpłacie wpisowego będą uzupełniane jeszcze jutro. W przypadku niezaksięgowania wpisowego w czwartek, nieopłacone zespoły będą mogły być usunięte z listy startowej. Niepewne sytuacje będziemy rozpatrywać indywidualnie.

Już wkrótce opublikujemy minuty startowe, a w piątek o 20 lokalizację bazy i inne potrzebne informacje.

Czytaj więcej...

Limit Experts wyczerpany

Z powodu ograniczonej pojemności trasy Experts musimy zamknąć wcześniej zapisy na tę trasę. Miło nam z powodu tak dużego zainteresowania! Tych, którzy nie zdążyli zapisać się na Ekspertów, zachęcamy do zapisu zwłaszcza na Mastersów lub Hardkorowców.

 

Wciąż czasami dochodzą wpłaty od uczestników, którzy nie zostali zarejestrowani na liście zgłoszeń. Kontaktuję się z każdym osobiście w miarę możliwości, proszę także o wyrozumiałość (nie wiem, czy czasem są jakieś problemy techniczne z formularzami google docs, czy uczestnicy zapominają kliknąć na końcu formularza Submit)

Czytaj więcej...

Zapisy jeszcze do środy

Przypominam, że zgodnie z regulaminem zapisy trwają do środy, 14.11.2012 do godz. 23:59. Po tym terminie formularz zgłoszeniowy będzie nieaktywny, nie będzie można zapisać się w żaden inny sposób.

Ostatni dzień zapisów jest równocześnie ostatnim dniem na wpłatę wpisowego - jako że sesje rozliczeniowe między bankami powodują, że przelew idzie maksymalnie 1 dzień, drużyny, których wpłata nie dotrze do czwartku będą skreślone z listy startowej (zatem koniecznie trzeba wpłacić najpóźniej w środę!)

 

A poza tym już w piątek ogłoszenie bazy i minut startowych. Oby pogoda dopisała! (ale w sumie jaka by nie była, pogoda na pewno będzie!)

Czytaj więcej...

Zapisy na koszulki przedłużone

 Mamy dobrą wiadomość - ze względu na spore zainteresowanie oraz dzięki uzgodnieniu przesunięcia terminu z firmą wykonawczą, przedłużamy zapisy na koszulki do niedzieli, 11.11. Jest to zatem niepowtarzalna szansa dla spóźnialskich - jeszcze możecie stać się posiadaczami jedynej w swoim rodzaju koszulki rajdowej :-)
Czytaj więcej...

Koszulki - ostatni dzwonek!

manewryt-shirt_small Zapisy na koszulki trwają tylko do czwartku, zatem jest to ostatni dzwonek, by zdecydować, czy wejść w posiadanie unikalnej Manewrowej koszulki! Opublikowaliśmy wzór, który pojawi się na koszulce, można się z nim zapoznać na podstronie o koszulkach.

Jeżeli jeszcze macie wątpliwości, czy warto wystartować lub czy dacie radę, sprawdźcie, jak było rok temu - zwłaszcza polecam zapoznanie się z mapami ubiegłorocznych manewrów.
Czytaj więcej...

Czym są marsze na orientację? + Garść wieści

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z artykułem Sędziego Głównego Manewrów - Marka Białowąsa. Jest tam sporo informacji, które mogą zainteresować nie tylko początkujących orientalistów!

 

Kliknij tutaj

 

W ostatnich dniach budowniczowie tras przeprowadzili rekonesans terenu. Szykujcie się na porcję lasów, pól, bagienek, rzeczek, itp. Choć może jeśli będzie mróz, to bagienka zamarzną ;-)


Lista startowa się zapełnia, ale błagam - nie zostawiajcie zapisu na ostatnią chwilę - bardzo nam to ułatwi organizację!

Przypominam, że zapisy na koszulki kończą się wcześniej, niż zwykłe zapisy! Szczegóły w regulaminie.


PS. Proszę nie wpłacać wpisowego bez dokonania zapisu poprzez formularz zgłoszeniowy - pierw zapis, potem wpłata :)

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy, mamy pierwszego sponsora!

Odliczanie dat na stronę Z przyjemnością informuję, że ruszyły zapisy na tegoroczną edycję Manewrów SKPB. Link do formularza znajduje się w menu po lewej stronie. Tam też pojawiła się sekcja Sponsorzy i Patroni, gdzie jako pierwsza zagościła firma Paker. Zapisy zgodnie z regulaminem mogą potrwać aż do 14. listopada do godz. 23:59. Jednak zalecam nie zwlekanie do ostatniej chwili (ze względu na możliwość wyczerpania miejsc, wcześniejszy zapis gwarantuje też możliwość wyboru pamiątkowych koszulek).

Czytaj więcej...

Regulamin już dostępny! Zapisy od 24 września.

W dziale "O Manewrach" pojawił się już regulamin tegorocznych Manewrów SKPB. Polecam zapoznanie się z nim wszystkim potencjalnym uczestnikom oraz osobom jeszcze niezdecydowanym. W tym roku będzie można podczas zapisów zamówić sobie specjalną, manewrową koszulkę! Szczegóły w regulaminie oraz podstronie o koszulkach w dziale "O Manewrach".

Czytaj więcej...