Image Slider - Eskapebolino 2018

  • 59. Kurs Przewodników Górskich SKPB Warszawa

    Rozpoczyna się 59. Kurs Przewodników Górskich!

    Jeśli szukasz sposobu na rozwijanie swojej górskiej pasji i poznawanie ciekawych ludzi, chcesz dowiedzieć się więcej o górach, zdobywać umiejętności sprawnego turysty i organizatora, poszerzyć swoją wiedzę o topografii, historii i przyrodzie polskich Beskidów a przy tym znaleźć osoby, z którymi odpadnie Ci problem" z kim pojechać w góry"- zapraszamy serdecznie na Kurs Przewodników Górskich Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Warszawie.

    4 października 2022 roku o godz. 18:30 w sali 306 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (plac Politechniki 1) lub online (informacja zostanie podana tuż przed wykładem, w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej) odbędzie się wykład inauguracyjny. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane naszym kursem. Podczas tego spotkania opowiemy, jak dokładnie będzie przebiegał kurs. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

  • 62. Studencki Rajd Połoniny

Miejsce startu

Bazą Zawodów jest Centrum Edukacji Leśnej (Celestynów, ul. Wojska Polskiego 46 -->  DOJAZD Google Maps) . 

Prosimy o pozostawienie samochodów na parkingu leśnym znajdującym się przy drodze dojazdowej do CEL. Z parkingu należy przejść okolo 900m do Bazy Zawodów. Kilka miejsc parkingowych znajdzie się również przy wiacie po drugiej stronie ul. Prostej. 

PARKINGv1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dojazd komunikacją publiczną opisany jest w regulaminie!

Tags: