Image Slider - Eskapebolino 2018

  • 59. Kurs Przewodników Górskich SKPB Warszawa

    Rozpoczyna się 59. Kurs Przewodników Górskich!

    Jeśli szukasz sposobu na rozwijanie swojej górskiej pasji i poznawanie ciekawych ludzi, chcesz dowiedzieć się więcej o górach, zdobywać umiejętności sprawnego turysty i organizatora, poszerzyć swoją wiedzę o topografii, historii i przyrodzie polskich Beskidów a przy tym znaleźć osoby, z którymi odpadnie Ci problem" z kim pojechać w góry"- zapraszamy serdecznie na Kurs Przewodników Górskich Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Warszawie.

    4 października 2022 roku o godz. 18:30 w sali 306 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (plac Politechniki 1) lub online (informacja zostanie podana tuż przed wykładem, w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej) odbędzie się wykład inauguracyjny. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane naszym kursem. Podczas tego spotkania opowiemy, jak dokładnie będzie przebiegał kurs. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

  • 62. Studencki Rajd Połoniny

Zapisy

Zgłoszenia będą przyjmowane za pomocą formularza elektronicznego do czwartku 7 czerwca 2017 r. do godz. 18.

Wpisowe wynosi 8 zł od osoby dorosłej, dla studentów i uczniów - 6 zł.
Wpisowe na trasie familijnej (TF) wynosi 12 zł od zespołu.
Wpisowe płatne GOTÓWKĄ na starcie, w bazie zawodów podczas rejestracji uczestników (prosimy o odliczone kwoty wpisowego).

Istnieje możliwość dodatkowego startu (po przejściu jednej trasy TF) na drugiej trasie TF lub TP – wtedy opłata za drugą trasę zmniejszona jest o 50% i odpowiednio wynosi dla TF - 6 zł  od zespołu i 4/3 zł od osoby na trasie TP.

Wpisowe dla osób zapisanych po terminie wzrasta o 50%. Osobom zapisanym po terminie nie możemy zagwarantować pełnych świadczeń (np. może zabraknąć map), dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy.

Uwaga! Nie wysyłamy potwierdzenia zapisu na listę, jeśli poprawnie wypełniliście formularz, Wasze zgłoszenie na pewno do nas dotarło :)

>> FORMULARZ ZAPISÓW <<

 

 

Tags: