Image Slider - Beskid Niski 2016

  • Studencki Rajd Beskid Niski 2016

Majowe wyjazdy - Studencki Rajd Beskid Niski 2016

LOGO 52 Studenckiego Rajdu Beskid Niski

Kochani!

Już po raz 52 z okazji Studenckiego Rajdu Beskid Niski zapraszamy Was
na wspólne wędrowanie po Beskidzie Niskim! Tradycyjnie w długi weekend majowy nasi przewodnicy powiodą Was windą do nieba krzalem do jara :) Zapraszamy zarówno wszystkich pasjonatów górskich wędrówek, jak i beskidzkich nowicjuszy.

Do wyboru wiele wyjazdów różnej długości - trasy spotkają się 2 maja 2016 r. w Zawadce Rymanowskiej. Aby dołączyć, wystarczy wziąć plecak, spakować dobry humor i pojechać z nami w góry :)

Od półwiecza na przełomie kwietnia i maja zapraszamy Was do wyruszenia pod wodzą przewodników SKPB na wspólną wędrówkę po beskidzkich ścieżkach. W tym roku motywem przewodnim Rajdu będzie postać szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren - 2 maja przypada 27. rocznica nadania jej tytułu doktora honoris causa przez Uniwersytet Warszawski.

Na stronie Rajdu będziemy publikować listę tras oraz wszelkie informacje istotne przed wyruszeniem w drogę. Zachęcamy do odwiedzania profilu Studenckiego Rajdu Beskid Niski na Facebooku – znajdziecie tam aktualne rajdowe informacje, poznacie osoby, które także wybierają się na Rajd oraz obejrzycie fotorelacje z poprzednich lat :)

Od 30 kwietnia do 3 maja zapraszamy też do naszej beskidzkiej chaty studenckiej w Teodorówce koło Dukli. Szczegóły na stronie www.chata.skpb.waw.pl.

W razie pytań piszcie na adres: beskidniski(małpa)skpb.waw.pl

Do zobaczenia w maju w Beskidzie Niskim! 

Kierownictwo Studenckiego Rajdu Beskid Niski 2016

Kamila Wachnicka

Piotr Bucki


PS: Chcesz w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o kolejnych wyjazdach SKPB?
Zapisz się na newsletter SKPB. (Informacje będą wysyłane maksymalnie raz w miesiącu/raz na dwa miesiące)