Image Slider - Beskid Niski 2014

  • Studencki Rajd Beskid Niski 2014
    Studencki Rajd Beskid Niski 2014

    50. Studencki Rajd Beskid Niski 2014

Majowe wyjazdy - Studencki Rajd Beskid Niski

BN2012 3 Hubert Rachubiński.jpgLicealiści, studenci, miłośnicy gór!

Zapraszamy na 50. Studencki Rajd Beskid Niski! Tradycyjnie na długi weekend majowy zapraszamy Was na wspólne wędrowanie po Beskidzie Niskim. Do wyboru wiele wyjazdów różnej długości - trasy spotkają się 3 maja 2014 r. w Hucie Polańskiej (zmiana!). Aby dołączyć, wystarczy wziąć plecaki, spakować dobry humor i pojechać z nami w góry :)

Dokładnie od półwiecza na przełomie kwietnia i maja zapraszamy wszystkich górskich entuzjastów do wyruszenia pod wodzą przewodników SKPB na wspólną wędrówkę po beskidzkich ścieżkach. Jak co roku nie zabraknie przepięknych krajobrazów, pysznego jedzenia, śpiewania przy ognisku, a przede wszystkim wspaniałej zabawy i najlepszych kompanów marszruty. Dlatego wybierzcie jedną z wielu tras i na kilka dni porzućcie wygody miejskiej dżungli. Beskidy wzywają!

Na stronie Rajdu będziemy publikować listę tras oraz wszelkie niezbędne informacje przed wyruszeniem w drogę. Zachęcamy do odwiedzania profilu Studenckiego Rajdu Beskid Niski na Facebooku – znajdziecie tam aktualne rajdowe informacje, poznacie tych, którzy również wybierają się na Rajd, a także obejrzycie fotorelację z poprzedniego roku :)

W razie pytań piszcie na adres: beskidniski(małpa)skpb.waw.pl

Do zobaczenia w maju w Beskidzie Niskim!

Kierownictwo Studenckiego Rajdu Beskid Niski 2014


PS: Chcesz w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o kolejnych wyjazdach SKPB?
Zapisz się na newsletter SKPB. (Informacje będą wysyłane maksymalnie raz w miesiącu/raz na dwa miesiące)

Tags: