Górski Rajd Licealistów "Beskidzi Trakt 2010" - wyjazdy w terminie 24 kwietnia - 9 maja 2010

Nie zdajesz matury? Ruszaj w góry!
 
Jesteś w liceum? Chcesz spróbować chodzenia po górach z plecakiem, nauczyć się czytać mapę? Poznać sposób na tanie spędzanie czasu w górach? A może już wiesz jak to jest i po prostu chcesz spotkać ludzi, którzy też lubią włóczyć się po szczytach, ponad poziomem morza?


Zapraszamy Cię zatem na Górski Rajd Licealistów "Beskidzki Trakt", który odbędzie się w Beskidzie Niskim. Ruszamy już na przełomie kwietnia i maja 2010. Przyłącz się!  

Jak zwykle na wiosnę Beskidzki Trakt odbywa się razem z Rajdem Beskid Niski. W tym roku proponujemy Wam 7 tras, w tym dwie specjalnie dla uczniów szkół średnich:

Niepełnoletni uczniowie szkół średnich są również mile widziani na następujących trasach Rajdu Beskid Niski:

A nagy expedíció z Dzidkiem i Maćkiem
Słońce wschodzi raz na dzień z Darkiem i Staszkiem
Pierścień Czarnej Kropki z Adamem, Makarem i Martą
Czyli tam i z powrotem z Kubą i Olą (BRAK MIEJSC)
Octopus expedition z Arkiem i Justyną

Licealiści powyżej 18. roku życia mogą się zaś zapisać na każdą z 14 tras rajdowych. Wszyscy spotkamy się 2 maja 2010 w Czeremsze k. Jaślisk na tzw. ześrodkowaniu, czyli wspólnej imprezie przy ognisku z metrowych bali.


Beskidzki Trakt jest imprezą niekomercyjną. Oznacza to, że ani organizatorzy, ani przewodnicy nie czerpią z organizacji Rajdu żadnych korzyści materialnych. Staramy się o sponsorów i dofinansowania, aby koszt poniesiony przez uczestników był jak najniższy. O historii i dotychczasowych edycjach imprezy można przeczytać w archiwum Beskidzkiego Traktu. Jeśli jeszcze się wahasz, przeczytaj koniecznie "Trakt" oczami uczestniczki, czyli coś dla tych, którzy jadą pierwszy raz. 

Serdecznie zapraszamy !!! 

Patronat nad cyklem imprez górskich "Beskidzki Trakt" sprawują:

 


 

Niebawem kolejne imprezy, dla licealistów: Akcja Lato - letnie obozy wędrowne, rowerowe i kajakowe oraz wrześniowe wyjazdy dla licealistów Beskidzki Trakt (tym razem w Bieszczadach). Szczegółów szukajcie już niedługo na: www.skpb.waw.pl/trakt

 

Tags: