Orawskie senioralia

 

Termin: 9-10 lipca
Trasa: Raba Wyżnia- Podszkle- Orawka- Podwilk (nocleg)-Jordanów
Wyjazd: 8 lipca, zbiórka w hali odjazdów PKS Warszawa Zachodnia na środku hali o 20.40 (odjazd pociągiem do Zakopanego 21.20) zbiera Anka lub o 21.20 na odpowiednim peronie PKP Warszawa Wschodnia zbiera Gośka.
Powrót: 11 lipca nad ranem ok. 5.00
Koszt: ok. 100zł lub mniej, w tym bilety PKP, nocleg i ew. dokupienie jedzenia.
Nocleg w bazie namiotowej SKG Warszawa w Podwilku w namiotach bazowych, trzeba zabrać tylko własny śpiwór, karimatę i namiot zapewnia baza.
Jedzenie przygotowujemy razem, prosimy o zabranie: chleba, wsadu do sałatki (np. tuńczyk, dowolne warzywa w puszce lub świeże, jajka na twardo, majonez w słoiku), wsadu na kanapki (żołty ser, kiełbasa, warzywa itp) oraz 1 torebki ryżu lub kaszy i kawałka kiełbasy i koncentratu pomidorowego na ciepłą kolację oraz słodyczy. Prosimy nie zabierać pasztetu i paprykarza w puszce.
Koniecznie należy zabrać: śpiwór, menażkę, kubek, łyżkę, kurtkę od deszczu i czapkę od słońca oraz butelkę wody 1,5l.
IMPREZA 100% BEZALKOHOLOWA!

Zapraszamy na dwudniową wędrówkę przez Orawę niespiesznym tempem i ze stosunkowo lekkim plecakiem. Po drodze czekają nas malownicze lasy, pola i łąki, widoki na Tatry, zabytki (kościół drewniany w Orawce i kirkut w Podwilku). No i oczywiście wyśmienite towarzystwo oraz piękna pogoda.

Zapraszamy,

Anka Jawor-Joniewicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i Gośka Gutkowska-Stronkowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Tags: