Parę słów wstępu

Warszawskie Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich po raz kolejny zaprasza na wakacyjne wyjazdy w góry pod szyldem Akcji Letniej. Miejsce obozów to różne grupy i pasma górskie w łuku Karpat (i nie tylko), czas - wybierzcie sami. Podajemy ponadto telefony do prowadzących - najlepiej zadzwonić przed wyznaczonym spotkaniem przedwyjazdowym, bo jesteśmy ,,tylko'' ludźmi i nam też może w ostatniej chwili coś się zdarzyć. Na spotkaniu przewodnicy rozwieją wszelkie wątpliwości, a także - co może mniej przyjemne - wezmą od was zaliczkę na bilety, apteczkę i ubezpieczenie. Przypomną też prawdopodobnie, że w górach z SKPB nie pije się alkoholu. Zapewniamy natomiast inne, nawet bardziej odurzające rozrywki: odwiedzanie miejsc, których urodę i charakter trudno porównywać z czymkolwiek innym, i bycie tak blisko gór, że bliżej się już chyba nie da. Więc, do zobaczenia!

Kierownictwo Akcji
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz:

Czytaj więcej...

Co wziąć?

Bardzo ważną kwestią na naszych obozach jest odpowiednie wyposażenie. Najlepiej na spotkaniu przedobozowym wypytajcie dokładnie Waszego przewodnika, co należy, a czego nie należy brać. Pamiętajcie - lepiej zadać raz głupie pytanie, niż później dwa tygodnie się męczyć lub - w skrajnym przypadku - z dworca zamiast w góry pojechać do domu. Dotyczy to zwłaszcza obozów zagranicznych. Podstawowe informacje o tym, jak zapakować plecak i co ze sobą wziąć możecie też znaleźć na stronie WWW naszego rajdu Beskidzki Trakt. Cóż, więc wybierzcie obóz, pakujcie plecak, no i w góry!
Czytaj więcej...