Koncert "W górach jest wszystko, co kocham..."

Jako współorganizatorzy mamy przyjemność zaprosić na kolejną, trzecią warszawską edycję koncertu "W górach jest wszystko, co kocham...", który odbędzie się 24 kwietnia, godz. 19:00 w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1).

Wejście za płatnym zaproszeniem, które możecie nabyć m.in. na naszych spotkaniach Kołowych we wtorki między 18:30 a 20 w Centrum Ruchu Studenckiego - CeRuS (DS "Riviera", ul. Waryńskiego 12). Zapraszamy!Nasze śpiewogranie będzie jednym z koncertów ogólnopolskiego cyklu pod nazwą: „W górach jest wszystko co kocham...”. Po raz trzeci w Warszawie zagrają dla Was laureaci najważniejszych festiwali piosenki studenckiej i turystycznej m.in. YAPY, Bazuny, Giełdy w Szklarskiej Porębie. Wystąpią: Maciek Służała z grupą „Krążek”, grupa muzyczna KTE Styki, „Dom o Zielonych Progach”, „Na Bani” oraz Sylwester Szweda z Zespołem. Artyści zaprezentują niemały zbiór własnych kompozycji, które szybko zyskują sobie popularność i wpisują się w kanon górskiej muzyki ogniskowej, a także odkurzą wiele starszych piosenek - dobrze znanych i często śpiewanych na górskich szlakach.

Koncert „W górach…” jest częścią ogólnopolskiego projektu artystycznego o tym samym tytule i promuje kolejną część płyty z górskimi pieśniami. Więcej informacji o projekcie i następnych koncertach znajdziecie na stronie www.wgorach.yapa.art.pl.
Po informacje o Warszawskiej edycji imprezy, a także do archiwum foto z zeszłych lat zapraszamy na http://goska.aonet.pl/wgorach .

Koncert odbędzie się dzięki uprzejmości JM Rektora Politechniki Warszawskiej, który – mamy nadzieję - już po raz trzeci obejmie Patronat Honorowy nad imprezą.

Wstęp na koncert za płatnym zaproszeniem w cenie: 10 zł – normalny, 7 zł – ulgowy, 5 zł – studenci PW do odebrania m.in. w pomieszczeniu KTE „Styki” w czwartki w godz. 18 - 22 (Gmach Główny PW, pok. 405/3), na zebraniach SKPB Warszawa we wtorki w godz. 18:30 – 20 (DS. „Riviera” – CeRuS) oraz w Centrum Ruchu Studenckiego – CeRuS (DS. „Riviera”, ul. Waryńskiego 12) od początku kwietnia. Liczba zaproszeń ograniczona.
Koncert „W górach…” jest imprezą niekomercyjną – dochód z zaproszeń zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów organizacji imprezy.

Zapraszamy!

„Wystarczy znaleźć miejsce w wyobraźni,
Pod rozłożystym drzewem..."


Organizatorami tegorocznego warszawskiego koncertu "W górach..." są Klub Turystyczny Elektryków "Styki" oraz Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie
Tags: