Wyjazd "na zapoznanie" 28/29 października

Miejsce: Gorce/Beskid Sądecki/Małe Pieniny

Wyjazd: piątek 27 października, wieczór

ZbiórkaŁ piątek 27.10, dw. Warszawa Wschodnia, godz. 21.30. Spotykamy się w hali dworca Wschodniego, po prawej stronie (wchodząc od Kijowskiej), przy budzie z kasami międzynarodowymi.
Jedziemy pociągiem relacji Warszawa - Zakopane.

Osoby spoza Warszawy: wsiadacie do pociągu relacji Warszawa - Zakopane (odjeżdza z Warszawy Wsch. w piatek o godz. 22.32) lub spotykacie się na miejscu z grupą (umówcie się z prowadzącymi gdzie itp.). Z Poznania i Wrocławia możecie dojechać (i wrócić) z Alą, kontakt poniżej.
Dajcie wcześniej znać prowadzącym i kierownictwu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) że dołączycie do wycieczki.

Powrót: poniedziałek rano.

Kontakt:
Mikołaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 693 732 998
Ala:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 504 463 355
Michał: tel. 661 430 894Należy wziąć ze sobą:

Sprzęt:

Karimata, śpiwór (ciepły), kurtka od deszczu (dobrze wziąć również parasol), ciepłe ubranie, ciepła czapka, rękawiczki, mocne buty
Latarka + baterie, menażka, kubek, nóż, łyżka, cienka linka (ok. 5m), termos (0,5-1l)
KOMPAS, MAPA (Gorce, Małe Pieniny, Beskid Sądecki)
Zapasowe worki foliowe
Dokumenty

NALEŻY ZAPAKOWAĆ WSZYSTKIE RZECZY W WORKI FOLIOWE

Jedzenie:

Śniadanio-kolacje:

1 chleb; kiełbasa (200-300g); ser żółty (200-300g); rybki (2 puszki); pasztet (2-3 szt.); warzywa; dżem; krem czekoladowy i inne dobre jadło na kanapki (wg fantazji).

Obiad:

Makaron (100g), ryż (paczka 100-125g), kiełbasa (300g), 1 sos, 1 warzywka w puszkach (groszek, kukurydza, fasolka), cebula, czosnek, przyprawy, 5 torebek herbaty.

Słodycze:
Dużo łakoci!


oraz

1,5l butelka wody

Tags: