Zamieszkaj latem w górach! Zostań chatkowym w Beskidzie Niskim

Chciałeś/aś kiedyś pomieszkać w górach? Mieć z okna widok na beskidzkie szczyty? Możesz spełnić swoje marzenie i to zupełnie bezpłatnie. Pobacuj latem w naszej chatce w Beskidzie Niskim.
Tego lata mamy już pełną obsadę. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania chatki w czasie letnich wędrówek :) Aby zająć się domem w Teodorówce nie musisz być z SKPB. Wystarczy, że bywasz w górach i wiesz jaki klimat powinien panować w chatce studenckiej (nawet jeśli już nie studiujesz).

Od dziś kompletujemy chatkową obsadę. Kto pierwszy ten lepszy i może wybrać dowolny termin! Szukamy osób, które w lipcu, sierpniu lub wrześniu przyjadą do chatki na minimum 7 dni i w tym czasie będą się nią opiekować. W zamian za swoją pracę chatkowi mają zapewniony bezpłatny nocleg dla siebie i osoby towarzyszącej.

Opiekowanie się domem nie oznacza, że chatkowy jest uwiązany na miejscu. Może chodzić na wycieczki, ale nocuje w chacie i zawsze zostawia informację jak można się z nim skontaktować w sprawie klucza do domu. Pilnuje też porządku w chałupie, co czasem bywa trudnym wyzwaniem :)

W WAKACJE 2008 NIE MA JUŻ WOLNYCH TERMINÓW
Zgłoszenia przysyłajcie na adres chata[at]skpb.waw.pl


A turystów zapraszamy do Teodorówki już od 28 czerwca 2008 r.

Szczegółowe informacje o chacie znajdziesz na:

www.chata.skpb.waw.plTags: