Podziękowania

Jesienne spacery po Bieszczadach i XLVII Rajd Połoniny dobiegły końca, w związku z tym chcieliśmy złożyć podziękowania tym, dzięki którym mogliśmy się na rajdzie spotkać i wspólnie bawić na ześrodkowaniu w Wołkowyi.
Czytaj więcej...

Regulamin

Regulamin rajdu Połoniny 2006. Informacje praktyczne

A oto zbiór niezbędnych każdemu uczestnikowi Połoniny 2006 informacji dotyczących przydatnego sprzętu, jedzenia, finansów oraz szeroko rozumianych zasad uczestnictwa w Rajdzie. Rajd jest imprezą niekomercyjną. Udział w Rajdzie bierzecie na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie mogą wziąc udział w imprezie pod warunkiem przedstawienia pisemnej zgody rodziców.
Ześrodkowanie (spotkanie tras) odbędzie się w najbliższą sobotę na polu namiotowym Czaków (na południe od Wołkowyi, w pobliżu głównej drogi z Wołkowyi do Bukowca; od 17).
Czytaj więcej...

O rajdzie

Spragnionych widoków czerwonych bukowych lasów i złotych połonin zapraszamy w Bieszczady na 47 Rajd "Połoniny". Rezerwujcie ostatni tydzień września!

Ześrodkowanie rajdu, czyli spotkanie wszystkich tras odbędzie się 30 września w Wołkowyi (na polu namiotowym Czaków - na południe od Wołkowyi, w pobliżu głównej drogi z Wołkowyi do Bukowca; od 17).
Czytaj więcej...