Nuk lejohet ecja drejt, czyli zakaz jazdy prosto

Nuk lejohet ecja drejt, czyli zakaz jazdy prosto

MIEJSCE: Albania i Macedonia

TERMIN: 31.08. - 16.09.2007

PROWADZĄCY: Marta Panasik, Adam Panasik

KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 0606 262 816 (po godz. 18)

LICZBA UCZESTNIKÓW: 10 (wg stanu na dzień 16.08.2007 brak wolnych miejsc)

KOSZT: 650 zł + 120 Euro

UWAGA: obóz dla osób z doświadczeniem górskim

SPOTKANIE PRZEDYWYJAZDOWE: Odbyło się w piątek 10.08.2007, godz. 19:00, pl. Politechniki (na skwerku przed wejściem do Gmachu Głównego PW)

W tym roku zapraszamy na dalszą eksplorację Bałkanów. Naszą podróż rozpoczniemy w Skopje, skąd udamy się w góry Karadžica, aby spod szczytu Słonecznej Głowy podziwiać górski krajobraz Macedonii. Następnie przez pasmo Baby i Galiczicy zejdziemy do Ochrydy, podziwiać chyba najpiękniejsze macedońskie miasteczko, położone nad brzegiem jeziora otoczonego o blisko 2000 m wyższymi górami. Po przekroczeniu granicy udamy się nad morze, aby w połowie wyjazdu rozkoszować się urokami Riviery Albańskiej oraz zobaczyć Apolonię - antyczne miasto u wybrzeża Adriatyku. Na deser czekają nas Alpy Północnoalbańskie i Jezioro Szkoderskie, a w drodze powrotnej czarnogórska "Linia Tysiąca Snów", czyli jedna z najpiękniejszych linii kolejowych w Europie.

Zapraszamy!

Tags: